23 Ocak 2014 Perşembe

Sevgili Blog'um;

 

   Sevgili Masal Kuzucuklarım;
   Bu blog, kendime huzurlu bir dünya yarattığım kitaplarımla dolu, bir kaç replik, bir fincan kahveden oluşan huzur dolu bir café.

   Bu blog'ta güzel günler kutlanır, kimi günler matem tutulur. Bazen saçma resimlerimi paylaşmak için göz altı kaslarınızın seğirmesine neden olacak güncellemeler yaparım. Blog'umda, kendim gibi kitap, kahve ve kedi düşkünü insanlarla iletişim kurabilmeyi amaçlıyorum. Çünkü ancak roman aşıkları birbirlerinin iç dünyasını anlayabiliyor...
   Blog'umda bulacağınız şey kapak tanıtımları veya çekiliş gibi profesyonel paylaşımlar olmayacaktır, henüz. Daha çok, okuduğunuz bir kitapla ilgili eğlenceli bir anıları yâd, merak ettiğiniz bir kitapla ilgili heyecan seviyem, kredi kartım olmadığı için rafa çıkmasını beklediğim kitaplarımla ilgili sızlanmalarım, ve annemin karnında dokuz ay pişecek kadar sabırlı olmadığımı ispatlayacak şekilde çıkacak kitaplarım için sabırsızlanmalarımı bulacaksınız.
   Beni yalnızlıklarımdan çekip alan blog'um; takip edilmekten hoşlandığım, sohbet etmeye bayıldığım, yorum görünce sevinçten çıldırdığım bir kitap tanıtım blog'udur.
   Gab, sıcacık café'sini bir kahve içimlik süreliğine ziyaret etmenizden şeref duyacaktır.

   Gabriella'da Sevgilerle!..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder