10 Aralık 2013 Salı

Cicilerimmm!!   Tamam belki yorum yayımlamak konusunda bir özürlüyüm, ama bu sizler gibi bir roman aşığı olmadığım anlamına gelmiyor. Çoktan  bu yılki 1'i yazın 17'si sömestir başladığından beri olmak üzere 18. kitabımı aldım bile! Marquis De Sade tarafından yazılan İpek Ten'i henüz gerçekten sabredip de okuyamadım, onun haricinde Armentrout'un -aşkımın- Tanrı'sını ise seriyi bir kez daha gözden geçirmek istediğim için henüz okumadım. Araya çok zaman girince ayrıntıları unutuyor insan ve ben ayrıntıları unutmaktan hiç hoşlanmam.

   Hepsini çoktan okudum, ama bunlar aldığım son posta. O yüzden mutluluğumu paylaşıyorum. 
İnsanın yeni işe girmiş arkadaşının olması çok iyi bir şey, gerçekten. Kitapçımda param olmadığı için umutsuz umutsuz gezerken masum ve de yavru kedimsi bakışlarım yüzünden bana kıyamayıp Ejderin Tutkusu'nu 3. maaş hediyesi olarak, Köken'i de abla merhameti olarak elde etmiş bulunuyorum! Nihaahh!   Hatta şu an Ejderin Tutkusu'nu bitirince nostalji olsun diye Ejderin Aşkı'nı bir kez daha okumuş ve şimdi de tam şu anda elimde Ejderin Arzusu'yla post yayınlamaktayım. Deli blogger'ınız sadece her zamanki gibi biraz deli, meraklanmayın.

   Umutsuz'un yorumunu en kısa zamanda paylaşacağım. Aslında hazır ama netbook'uma elimi süremediğim acınası anlarımdan birine deftere yazmıştım, şimdi pc'ye aktarmam gerek. Muck muck öpüldünüz. Şapur şupur 
 Kendinize iyi bakın! Gab sizi seviyor!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder