1 Ekim 2013 Salı

Yeni Cicilerim Oldu! =)Ankara'ya adımımı atar atmaz -bu bir mübalağa değil- Kızılay'a kitapçıma attım kendimi. Ne zamandır kitap alamadığım için yoksunluk sendromu yaşıyordum. Ve bu tatlı ciciler nihayetinde benim oldu! Rahatladım. :) Şimdi hızla okumakta olduğum yeni kitaplarım işte bunlar:

Dublin Caddesi: Samantha Young tarafından yazılan ve DEX Plus'ın çıkardığı ilk kitap olan bir erotik romans. New York Times, The Wall Street Journal, Amazon, USA Today En Çok Satanlar Litesinde 1. sırada yer alıyor. Ailesinin ölümünü atlatamamış olan Joss'un bir mağara adamı (=P) olan Braden'la başlayan ama itiraf etmekten deli gibi korktuğu aşk hikayesini anlatıyor. İskoçya'da geçen bu aşk hikayesi gerçekten okunmaya değer. Zaten okudum da :) Sanırım ikinci turu yapacağım...

Ayaklı Bela: Jamie McGuire'nin çok meşhur kitabı Tatlı Bela'yı bilmiyorsanız söyleyeyim, Abby kumar yıldızı eskisi babasının üstüne bulaştırdığı haberlerden kurtulabilmek için Kansas'tan kalkıp en yakın arkadaşıyla Eastern University'ye başlıyor ve burada tertemiz bir başlangıç yapıyor. Ama en yakın arkadaşı Mare'in erkek arkadaşının ev arkadaşı olan kuzeni Travis'le tanışması uzun sürmüyor. Travis gözde serserilerden. Dövmelerle kaplı, havalı, yakışıklı -en önemlisi vücudu güzel ;)- ve dövüşerek para kazandığı için de oldukça meşhur. Vel hasıl kelam, hikayenin devamı malum :) İlk hikaye Abby'nin ağzından ama Travis öylesine bir erkek ki, -şöyle ki, Abby'ye yer yer gıcık olabilirsiniz ama inanın bana Travis'e hiç gıcık olamayacaksınız- yazarımız bu sefer de aynı hikayeyi Travisi'in ağzından yazdı ve yine Yabancı Yayınları yayınladı. Kitabın güzelliği, ektra epilog bölümü olması ve Abby olmadığında Travis'in neler yaptığını öğrendiğimiz kısımlar. Bence kaçırmayın :) Çünkü Bela'lar benim "gözdem". :) Kesinlikle sizin de öyle olacak.

En Karanlık Zevk: Gena Showalter'ın yazdığı Karanlığın Efendileri Serisi'nin üçüncü kitabı. Olimposlular tarafından yaratılan Muhafızlar, Pandora'nın Kutusu'nu açarak şeytanların dünyaya yayılmasına sebep olurlar ve cezalandırılıp, her birinin bedenleri ve ruhları bu şeytanlardan biriyle bağlanıp Dünya'da yaşamaya mahkum edilirler. Şeytanları bir kadınla onu incitmeden yakınlık kurmalarına müsaade etmemektedir. Ancak bir gün Macaristan'da yaşadıkları kalelerine sıradışı bir kız gelir ve işler biraz ilginçleşir. Her kitapta bir başka lordun hikayesi anlatılmakta. Üçüncü kitap Acı Şeytanıyla bağlanmış olan Reyes'ın hikayesi. O kızını birinci kitapta bulmuştu ancak Olimpos'u yeniden ele geçiren Kronos'un Gazap'a öldürmesini emrettiği dört masum kadından biridir bu kız ve Gazap, Aeron'u yoldan çıkarmaktadır. Şimdi Reyes'ın Danika'yı kurtarması ve hayatta tutması için bir yol bulması gerekmektedir. Pegasus'un ikinci kitabı bir yıl önce çıkardığını görünce, üçüncü kitap için daha çook bekleyeceğim zannediyordum. Kitapçının raflarında birden görünce Ann görmüş King Kong gibi üzerine atladım x)) Seri o kadar iyi, siz düşünün.

Spartacus: Kılıçlar ve Küller: Eğer beni hiç takip etmişseniz, Spartacus'a ne kadar aşık olduğumu bilirsiniz. Hatta Crixus'ın ölümü üzerine matem post'u yayınlamıştım :) O yüzden kitabın içeriğinde ne olduğunu bile incelemedim. Çünkü çokk kötü bile olsa benim için farketmez. J.M. Clements'in yazdığını ve Martı Yayınları'nın yayınladığını okuduğumda Nirvanaya ulaştım. Hemen listeme girdi ve görür görmez de aldım. :) Bakalım nasıl bir kitapmış... Tek bir şey beni üzdü; sonuçta Spartacus efsanesi onunla başladı, kapağında Andy'nin de bir resmi olmalıydı... 

Opal: Veee vee veee... Aşkımız Daemon'ın döndüğü 3. kitap! Alamadığım için kafayı yedim bir süre. Cidden kafayı yedim. Koskoca Bolu'da bir tanecik D&R vardı, daha ben içine adım atamadan açıldığı gibi kapandı. Ana caddedeki AVM'deki kitapçıya uğradım ve daha seriyi bile duymamışlar(!) Sana sesleniyorum ktapçıı! You suck! Oh be. Rahatladım.Onu da bitirdim ama farkettim ki daha Oniks'in yorumunu bile yapmamışım. I suck. :S Never mind. Çok yakında yazarım umarım -vegabriellaotuzikidişiylesırıtır- . En gözde yazarım Jennifer'ım yazdı, en gözde yayınevim DEX'im yayınladı, biz de okuduk, hoop gelsin mutluluk! :) Elini bu kadar çabuk tuttuğun için teşekkürler Jenn ve elini bu kadar çabuk tutup bizim söylemlerimizi dikkate aldığın için teşekkürler DEX! 

Hoşçakalın! Beni okuduğunuz için teşekkür ederim. :) Tekrar görüşeceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder