17 Nisan 2013 Çarşamba

Tatlı Bela / Beautiful Disaster - Jamie McGuire

ŞANS TRAVIS MADDOX'TAN YANA OLSUN... Bana müthiş hitap eden bir kitap! Beautiful Disaster'ın bir dergideki tanıtımını okuduğum anda pişman olmayacağımı anladım. Jamie McGuire'nin yazdığı Beautiful Disaster 425 sayfa uzunluğunda bir üniversiteli serseri aşk hikayesi. Kitap Yabancı Yayınları'ndan çıktı.

Kansas'tan geçmişini ve insanların bildiklerini unutabilmek için Eastern U'ya gelmiş incinmiş bir kız; yeraltı dövüşleriyle okul parasını karşılayan dövme kaplı bir genç... Serserilerin aşkı tehlikeli olur. Ve Abigail kendine Travis'e aşık olma izni verdi...

Fakat... Size kaçtıklarınızı vaadeden biriyle ne kadar olabilirsiniz?

Şişemi onunkiyle tokuşturup "Standardı olmayan bir adamın yatmak istemediği tek kız olmanın şerefine," dedim.


Yıllardır sahip olduğum tek gerçek aile America'nın annesiyle babasıydı...ve her ne kadar Mark'la Pam bana samimi bir sevecenlikle bakmış olsalar da, onlar ödünçtüler. Alt kattaki altı ele avuca sığmayan, ağzı bozuk, sevilesi adam beni bağırlarına basmışlardı ve yarın onlara son kez veda edecektim.


Maroon 5'ın One More Night şarkısıyla okudum kitabı ve aklımda hep o klip canlandı. Sanki kitap tanıtım klibi bile olabilirmiş gibi geldi :) Önce klibi izleyin, sonra okumaya başlayın bence:

http://www.youtube.com/watch?v=fwK7ggA3-bU


Hikaye bana çok fazla hitap ediyordu. Çünkü bir gün yazacak bir şeylerim olsa ben de sokak dövüşleriyle para kazanan kız hikayesi yazardım. Çok tanıdık geldi, çok bendenmiş gibi hissettim.

Gözüm kapalı BEŞ puan veriyorum. Muhakkak okuyun,canınız zaten serserileri çekiyorsa pişman olmazsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder